Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Привіт, це Будинок 42!

Ми медіа про Ужгород та Закарпаття, Україну та українців. Розповідаємо про заклади та пам’ятки, цілі країни та крихітні села. Ділимось музичними новинками та знаємо, що варто переглянути в українському YouTube. Прагнемо популяризувати наше та розповідати історії людей, які живуть поряд. Тому що знаємо, що українці ― фантастичні.

Автори «Будинку 42» живуть в Ужгороді та Києві, в Польщі та Мадагаскарі. Працюють у футбольному клубі та боронять Україну зі зброєю в руках, знімають влоги та організовують туристичні групові тури світом. Всі ми різні, але об’єднані метою створити класне медіа для найкращих людей у світі.

Чому «Будинок 42»?

Кажуть, що дім ― це не двері, вікна та стіни. Це місце, де знаходяться твоя сім’я та друзі. Люди, з якими ти випив десятки горняток чаю та кави й ділив щасливі моменти. «Будинок 42» ― наш новий дім, головним надбанням якого і є люди. Це автори та читачі. 

Ми не приховуємо від вас рекламу

Комерційний контент у «Будинку 42» завжди маркується. При цьому наша мета – зробити рекламні матеріали максимально корисними для кожного. Тому ми не робимо «копіпаст» та не хвалимо сліпо бренди, а створюємо увесь комерційний контент самостійно з повагою до усіх сторін.

Всі інші матеріали зі списками закладів, огляди та поради – виключно особисті уподобання авторів.

Позиція редакції

Матеріали на сайті – позиція автора або співбесідника. Редакція може не розділяти їх поглядів проте з повагою ставиться до їх думок та вподобань. Ми проти будь-якої дискримінації та приниження. Проте цінуємо якісний гумор.

Ми відкриті до читачів настільки, що кожен охочий може стати нашим автором. Хочеш стати мешканцем «Будинку 42» ― пиши на пошту budynok42@gmail.com