Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Захар Прилєпін став колишнім бойовиком ЛДНР

Захар Прилєпін

6 травня на росії поблизу міста Нижній Новгород підірвали автомобіль російського пропагандона, колишнього письменника та, судячи з наслідків, тепер вже колишнього бойовика «ЛДНР» Захара Прилєпіна.

Прилєпін був важко поранений та знаходиться у важкому стані. За чутками, у нього зламані обидві ноги тож до лікарні його транспортували вертольотом. 

В результаті вибуху загинув водій. А вибухівка, схоже, була закладена під днище Audi Q7.

«Сьогодні Прилєпін перетнув пропускний пункт на прикордонній території. Імовірно, підозрювані супроводжували його автомобіль. Відомо, що по дорозі він зупинявся поїсти в Нижегородській області. Відразу після того, як він продовжив рух, стався вибух», ― сказано в повідомленні. Тому ми б не виключали, що щасливий для українців випадок стався не через вибухівку. Просто Захар щось не те з’їв та його «бомбануло».

Наразі відомо, що відповідальність за підрив автомобіля Прилєпіна взяв на себе партизанський рух «Атеш». Там заявили, що полювали на бойовика з початку року.

«Його дістали. Все лише починається для рашистів. Захар Прилєпін був хроновим письменником, та і як людина погань. Було відчуття, що його рано чи пізно підірвуть. Ось прямо як відчували. І збулося — їхав своєю козирною Audi Q7 до родичів у Нижній Новгород. Але їхав не сам, а із сюрпризом на днищі автомобіля. Сюрприз спрацював. Захар у лікарні. Наші прогнози завжди збуваються, тому що ми не лише говоримо, а й робимо», ― йдеться в повідомленні Атеш.

Чому ця новина потрапила до нашого медіа? Бо маємо «грішок». Бо ми намагаємось багато читати та збірку Прилєпіна «Ботинки, полные горячей водкой» читали ще у році 2010-у. Ставлення до Захара змінилось ще у 2014-у. Його книга тоді згоріла на вогнищі, а тепер погорів і сам автор.

Поділитись:
Читайте також: