Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

З Різдвом та Новим роком! Привітання редакції «Будинок 42»

Друже, «Будинок 42» вітає тебе зі святами! Дякуємо, що чекаєш, читаєш, ставиш «вподобайки» та ділишся нами з друзями. Ми народились у 2023-у і зробили набагато менше, ніж планували. Але від цього наші цілі незмінні ― рости, вчитись, розповідати й бути корисними. Дякуємо, що віриш в нас.

До зустрічі у 2024!

З НР Будинок 42

Ольга КОСТЮК, менторка редактора

“Вітаю мешканців нашого «Будинку 42» з Новим роком!

Бажаю усім не втрачати відчуття дому незалежно від того, де ви є. Бо дім ― це не споруда, це ті, хто його наповнює, це відчуття затишку, комфорту і любові! 

Безмежно вдячна всім нашим захисникам та захисницям, що можу зустрічати новий рік зі своєю родиною в теплі та безпеці! Сподіваюсь, наступний рік саме так зустрічатимуть усі українські захисниці та захисники, волонтери та працівники ДСНС!

Дякую усім, хто підтримував нашу команду, хто читав, ставив «вподобайки» та ділився! Знайте ― ви чудові!”

Євген ГРЕБЕННІКОВ, гордість медіа

“З роками свято Нового року приходить усе швидше, а в умовах, які нас оточують, вже майже два роки здається, що це ж тільки вчора ми зустрічали 2022-й рік… з надією, завзяттям та планами!

Плани відкладені на майбутнє, надія так само присутня в серцях, а завзяття українському роду не займати в будь-які часи! Але навіть у темряві воєнної агресії, коли доводиться боротись не тільки з зовнішнім ворогом, але і з внутрішнім, все одно є маленьке місце для свята! Хоч воно і прикрашено замість серпантину повітряними тривогами, замість святкових заходів — зборами на дрони, а замість салютів — вибухами від ракет м’ясників, для яких навіть у пеклі немає місця!

Ми віримо. Віримо у себе, віримо у близьких, віримо в Україну! І можливо трішечки віримо в диво. Проте, якщо воно не прийде, то готові закачати рукава і, як каже мій старшина: «Ах, разтудить його в качєль!» ― почати робити усе своїми руками. Бо вміємо, бо можемо, бо повинні перемогти! І в новому році обов’язково зробимо крок до нашої спільної мети.

Зі святом, українці та українки! Єднаємось і перемагаємо!”

Альона КОВТЕБА, відповідальна за адекватність

“Хочу побажати кожному з вас, бути до себе добрими та піклуватись про себе. Нагадувати собі стільки, скільки треба ― що саме робить вас щасливими, що дає вам сили жити й боротись, заради чого це все робиться. 

І памʼятайте: «Щастя можна знайти навіть у темні часи, якщо не забувати звертатися до світла» (Альбус Дамблдор)”.

Олег КВЯТКОВСЬКИЙ, однокласник головреда

“Напевно, особливий настрій присутній у тих, хто часто користується календарем й бачить, яка сьогодні дата. Але ж якщо ви все одно з посмішкою складаєте в голові меню святкових салатів, або розумієте, що свято необхідно створити заради дітей ― щиро радий за вас. Скоріш за все ваш психотерапевт справжній професіонал або ж ви не маєте телеграм-каналів з новинами. Хай воно як, минає рік і ми маємо надії на його наступника, бо хто ж як не «він» втілить усі наші побажання у дійсність?!

Головна мрія усіх українців залишилась незмінною, та на додаток, все ж таки у кожного з нас є й свої. Тому бажаю у новому році не загубити себе, втілити якусь частку своїх мрій та дарувати радість людям навколо себе”.

Олександр КОСТЮК, який зібрав цю банду

“Люди ― головна цінність. Як країни, так і кожного з нас. І неважливо скільки між вами кілометрів. Головне, відчувати, що вони поруч. Отримувати повідомлення: «як ти?» навіть тоді, коли не виставляєш «сторіз». Бажаю у 2024 році не втрачати людей, а лише поповнювати список «своїх». Щоб кількість підписок в інстаграмі зростала не коштом блогерів, а ― нових приємних та важливих знайомств. 

Стільки сил, віри та єдності, щоб вистачало їх ділитись з навколишніми. Обіймаю вас, а ви від мене ― своїх”.

Поділитись:
Читайте також: