Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

WhiteBIT та Cryptology відкрили перший криптоковоркінг в Україні

криптоковоркінг від WhiteBIT

20 червня в Києві відкрився незвичайний простір ― перший в країні криптоковоркінг «Digital Traders Hub». Це спільний проєкт української криптобіржі WhiteBIT та криптоосвітньої платформи Cryptology.

«Уже не вперше WhiteBIT та Cryptology допомагають розвивати фінансову грамотність українців, разом запускаючи безоплатні освітні онлайн-курси. А «Digital Traders Hub» відкриє зовсім новий рівень нетворкінгу з однодумцями.

Це повноцінний Digital-хаб та спільнота, що буде надихати тебе на нові звершення та стане надійним плечем у криптосвіті. Більш того тут ти зможеш найти учасників команди твоїх майбутніх проєктів! Як щодо розробки торговельного бота? У коворкінгу буде легко зібрати спеців для втілення будь-якої ідеї, адже тут раді всім, кого цікавлять криптовалюти!», ― пишуть про свій коворкінг у соціальних мережах засновники.  

Що чекає відвідувачів коворкінгу?

  • Сучасні робочі місця, комп’ютери у вільному доступі, швидкісний інтернет та генератори на випадок відключень електроенергії;
  • безоплатні снеки, кава, чай та інші напої;
  • їжа у торгових автоматах;
  • можливість придбати абонемент за криптовалюту через термінал Whitepay;
  • можливість придбати карти WhiteEX, за допомогою яких ти зможеш зручно і швидко поповнити баланс на біржі WhiteBIT.

Резиденти будуть мати змогу відвідувати тематичні лекції та івенти від команди трейдерів Cryptology. Криптоковоркінг ― платформа для офлайн-навчання з трейдингу, де новачки, професійні трейдери отримують необхідні знання у зручному форматі.

Поділитись:
Читайте також: