Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Сковорода в крипті: у нас поповнення ― ATP та ATOM

Сковорода в крипті

Редакція «Будинку 42» продовжує свій експеримент. Впродовж 52 тижнів (одного року) ми купуємо криптовалюту, щоб дізнатись, чи реально новачкам без навичок та досвіду заробити у цій сфері.

Ми не криптоблогери. Не експерти. Не відстежуємо появи нових токенів та не купуємо крипто-ботів. У нас ти ніколи не знайдеш марафони від 1 $ до першого «лимона». І точно не опублікуємо рейтинг монет, інвестиції в які дозволять тобі у майбутньому придбати будинок. Ми просто експериментуємо. Інвестуємо у «чутки», новини, рекомендації друзів й власні сподівання.  Це ми до того, що нас не варто наслідувати і очікувати професійного обґрунтування своїх рішень. Ми віримо у криптовалюту, але головною ціллю бачимо ― збереження капіталу.

Інвестуємо вже 10 тижнів, а це 5 000 гривень. На рахунку «Будинку 42» ― 133 $. наразі ми придбали 10 різних токенів. І вони мають стати основними у нашому портфелі. Надалі ми будемо їх докуповувати, а деколи їх фіксувати частинами.

Що купуємо цього тижня

Сковорода в крипті: у нас поповнення ― ATP та ATOM img 1193
Сковорода в крипті: у нас поповнення ― ATP та ATOM img 1190
Сковорода в крипті: у нас поповнення ― ATP та ATOM img 1189

За минулі два тижні ми інвестували в Aptos та Cosmos (ATOM). Ще 23 долари, які виручили за фіксацію частин OP та SNX витратили на те, щоб покращити позиції по ARB, 1INCH, NEAR та ADA. Останні три продовжують «падати» у вартості, тому ми їх докуповуємо, покращуючи середню ціну.

Сковорода в крипті: у нас поповнення ― ATP та ATOM img 1575
Сковорода в крипті: у нас поповнення ― ATP та ATOM img 1573 2

Цілком можливо, що з продажем OP та SNX ми поспішили. Наразі це найприбутковіші наші активи. Перший збільшився у вартості на 54%, другий ― 45%. Не виключено, що після такого тривалого «боковика» ріст продовжиться і ми не зможемо їх придбати по кращій ціні, ніж була.

Загалом, враховуючи наш портфель, найбільшу надію покладаємо саме на Arbitrum, Synthetix та Optimism. Цікаво, чи вгадаємо.

Сковорода в крипті: у нас поповнення ― ATP та ATOM img 1577
Сковорода в крипті: у нас поповнення ― ATP та ATOM img 1578

ПРИМІТКА. Всі наші дії ― не є фінансовими порадами. Це лише експеримент, який цікаво нам провести.

Поділитись:
Читайте також: