Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Сковорода в крипті: тиждень перший

Сковорода в крипті

Ця рубрика ― не «душнілово» і не фінансова порада, а лише веселий експеримент. Щотижня впродовж року редакція «Будинку 42» буде купувати криптовалюту, а 10 травня 2024-го в честь першого року існування медіа ― виплатить команді-авторів бонус… Або ― ні. Все залежатиме від стану ринку й нашої вдачі. Тож не виключено, що команда буде щиро жалкувати, що не вдарила по голові редактора чимось важким, коли той реєстрував акаунт на українській криптовалютній біржі White BIT (шкода, але це «пролунало» не на правах реклами).

Чому криптовалюта?

Ми точно не претендуємо на звання експертів у питанні інвестицій. По-перше, тому що любимо вкладати кошти в емоції. Наприклад, в подорожі. По-друге, тому що у 2021-у купили токен PancakeSwap у найвищій його точці ― по 41,61 $ і з того часу спостерігаємо як він летить у прірву (в день публікації матеріалу вартість однієї монети PancakeSwap ― 1,85$).

То ж наше прагнення регулярно купувати криптовалюту ― всього лише експеримент допитливої редакції. Нам просто цікаво подивитись чи вийде щось з регулярної купівлі, яку радять багато блогерів-інвесторів.

Зупинка саме на «крипті» зумовлена декількома причинами:

  • Ця тема нам трішки знайома. 
  • Біткоїн та альткоїни популярні, а меми про невдалі купівлі та продажі ― смішні.
  • Купити монети може вільно кожен українець. Реєстрація на біржах проста як і внесення депозитів на рахунок й вивід коштів.
  • Зараз продовжується так званий «ведмежий ринок», тож монети можна придбати з гарними «знижками».  

Та й врешті решт українські актори та футболісти зараз купують курси по заробітку на цифровій валюті. Не встояли від сучасних «трендів» й ми.

План дій

Щопонеділка ми будемо купувати одну привабливу на наш погляд монету на 15 $ й тримати її рік. За 52 тижні ми маємо інвестувати 780 $. Чесно кажучи, з урахуванням волатильність криптовалюти й рівня наших знань у цій сфері, вдалим експериментом ми будемо вважати вже саме збереження цієї суми. А якщо наш портфель зросте у вартості ― клас. 

Що купуємо цього тижня?

Почнемо з купівлі Near ― 37-а монета у рейтингу за сумою капіталізації. Near ― блокчейн для створення децентралізованих додатків. Порівняно з конкурентами або колегами простіший у використанні, дешевший та швидший. Сьогодні одна монета коштує близько 1,65 $. А 15 січня 2022 року вона торгувалась аж по 20,18 $. То ж рости є куди. На жаль, ще є куди й падати.

На 15 доларів, або майже 500 гривень, на яких зображений Григорій Сковорода, ми купили 9 монет. Початок закладено.

Сковорода в крипті: тиждень перший img 9085
Скріншот гаманця “Будинку 42” з біржі
White BIT.
Сковорода в крипті: тиждень перший img 9087
CoinMarketCap – допомагає відстежувати стан гаманця.

Фінансова порада

Варто зазначити, що у 2021 році гарною ідеєю було інвестувати в Ethereum. Монета зросла на відсотків 400 й принесла своїм навіть скромним власникам тисячі доларів. З 2022-го й по теперішній час найкраща інвестиція ― донатити на підтримку ЗСУ. Наші хлопці та дівчата зберегли країну і щодня стоять на захисті наших життів. То ж працюйте, заробляйте, інвестуйте, але пам’ятайте, що все це завдяки нашим військовим ― не припиняйте підтримувати українських героїв на передовій та цивільних, які постраждали внаслідок російської агресії.

Поділитись:
Читайте також: