Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Сковорода в крипті: тиждень другий

Сковорода в крипті

Редакція «Будинку 42» продовжує свій експеримент. Впродовж 52 тижнів (одного року) ми купуємо криптовалюту, щоб дізнатись, чи реально новачкам без навичок та досвіду заробити у цій сфері.

Минулого тижня ми придбали перший токен – Near. І за один тиждень наш гаманець збіднів на 0,28 $. Процес не дуже приємний, але нормальний. Коливання будуть впродовж усього року. До них потрібно звикнути. Сподіваємось, що ми побачимо і профіт.

Що купуємо цього тижня

В понеділок ми поповнили свій гаманець ще на 500 ₴. З урахуванням комісії біржі на рахунок отримали 487 ₴. І на всю «котлету» закупили «короля» альткоїнів ― Ethereum. Ми обіцяли у цій рубриці не «душнити», тому втримаємось від примітки про те, що Ethereum ― децентралізована система блокчейн із відкритим кодом. ETH стала платформою для багатьох інших криптовалют та децентралізованих смартконтрактів. А смартконтракти ― це комп’ютерні програми, які здатні автоматично виконувати процеси, які необхідні для виконання угоди між кількома сторонами в Інтернеті. Цієї інформації в інтернеті більш ніж достатньо ― кому цікаво, пошукайте на спеціалізованих ресурсах.

Ми ж від себе додамо, що наразі одна монета ETH коштує 1 816 $, а у листопаді 2021-го він досягав відмітки у 4 724 $. То ж рости є куди. Як і падати.

І так, наші 487 ₴ перетворились на 12,71 $ та 0,0069… ETH. Тож сьогодні наш гаманець коштує 27,35 $. Рухаємось далі.

Сковорода в крипті: тиждень другий img 9429 min
Купівля монет у White BIT
Сковорода в крипті: тиждень другий img 9432 min
Гаманець Будинку 42 у WB
Сковорода в крипті: тиждень другий img 9434 min
Стан гаманця у CoinMarketCap

Фінансова порада

Новини про «БНР» тішать та веселять. Навіть надихають. Але варто пам’ятати, що читати новини, сміятись, працювати та жити нам вдається тільки завдяки хлопцям та дівчатам ЗСУ. Вони відправляють орків назад на болота «грузом 200», але, на жаль, інколи й самі повертаються додому «на щиті». Пропоную цього тижня підтримати родини наших загиблих воїнів. Перерахуйте свою «чашку кави» фонду «Трибуна героїв». І тільки тоді переходьте до закупівлі «кріпти». 

Поділитись:
Читайте також: