Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Сковорода в крипті: ми багаті, купуємо токен Cardano

Сковорода в крипті

Редакція «Будинку 42» продовжує свій експеримент. Впродовж 52 тижнів (одного року) ми купуємо криптовалюту, щоб дізнатись, чи реально новачкам без навичок та досвіду заробити у цій сфері.

Два тижні поспіль ми спостерігаємо за тим, як наша перша «покупка» токена Near тягне нас на «дно». В перший тиждень ми закінчили з показником -0,20 $, а другий майже -0,5 $. Проте залишатись на «плаву» нам дозволяють придбані на другому тижні 0,0069… ETH. Вартість «ефіру» за минулі 10 днів зросла і тепер ми багаті ― +0,21 $ (до загальної вартості гаманця).

Сковорода в крипті: ми багаті, купуємо токен Cardano scovoroda v krupti1
Сковорода в крипті: ми багаті, купуємо токен Cardano scovoroda v krupti2
Сковорода в крипті: ми багаті, купуємо токен Cardano scovoroda v krupti3
Гаманець у White BIT

Що купуємо цього тижня?

Сьогодні свого «Сковороду» ми інвестували у Cardano. 500 гривень перетворились на 34,4 токена ADA. А загальна вартість гаманця наразі ― 40,52 $.

Хто б не складав рейтинг перспективних або найбільш привабливих криптовалют для інвестиції,  у ньому обов’язково буде ADA. Взяти навіть опитування CNN ― за його результатами 80% респондентів вірить у те, що токен буде коштувати близько 10 $. І це вже у 2023 році. Ми не настільки оптимістичні, тому за орієнтир для себе беремо вже протестований пік ― 2,96 $, які були досягнені 4 вересня 2021 року.

Сковорода в крипті: ми багаті, купуємо токен Cardano img 9887
Сковорода в крипті: ми багаті, купуємо токен Cardano img 9889
Сковорода в крипті: ми багаті, купуємо токен Cardano img 9890

Є щонайменше три причини інвестувати у Cardano.

  1. Проєкт будується справжніми експертами. Засновник ― той самий Чарльз Хоскінсон, який створював Ethereum разом із Бутеріним. При цьому у Cardano він прийшов з ціллю уникнути помилок, допущених на його колишньому «місці роботи».
  2. Cardano має одну з найпотужніших спільнот у світі криптовалют. І вона здатна забезпечити розвиток проєкту.
  3. Протокол смартконтрактів Cardano ― це інноваційні функції, якими не можуть похизуватись інші платформи. 

Фінансова порада

6 червня в Ужгороді пройде благодійний прощальний матч Євгена Селезньова. «Будинок 42» ― медіапартнер заходу. Підтримаємо пана Євгена та знаємо, що всі зібрані кошти будуть витрачені на придбання автівок для ЗСУ. Перед закупівлею ADA зробіть донат на комфортну для себе суму у фонд «Непоборна країна».

Поділитись:
Читайте також: