Редакція «Будинку 42» продовжує свій експеримент. Впродовж 52 тижнів (одного року) ми купуємо криптовалюту, щоб дізнатись, чи реально новачкам без навичок та досвіду заробити у цій сфері.
Придбати SNX та OP було вдалим рішенням. Перший токен за місяць дав нам приросту у 58,8%, другий за аналогічний термін ― 41,32%. Ми вирішили ― зафіксувати частину. Продали обидві монети на загальну суму 25,49$. Тобто, повернули вкладене та залишили прибуток у монетах. Це 3,74 токена Optimism та 2,7 ― Synthetix. Тепер дочекаємось, коли ціна знизиться та знову викупимо монети, щоб збільшити їх кількість у гаманці.
За вісім тижнів ми перерахували на криптобіржу WhiteBIT 4 000 гривень, а без урахування комісії за переказ інвестували у вісім різних токенів 3 880 гривень. Наразі на нашому балансі майже 117 $, тож вперше за два місяці у звітний день на нашому балансі ― плюс. Невеликий ― близько одного «Сковороди».
Що купуємо цього тижня
Цього тижня інвестуємо двічі по 500 гривень (оскільки пропустили минулий). Один «Сковорода» ― це 37,56 1inch, другий ― 16,8 Matic.
1inch – агрегатор децентралізованих бірж та допомагає трейдерам знаходити вигідні ціни й низькі комісії за транзакції. У переліку популярних бірж, з яких «1 дюйм» агрегує дані – Uniswap, SushiSwap, 0x, Kyber Network та Balancer. 10 травня 2021 року токен 1inch коштував трішки більше ніж 7$, а зараз ― 0,34$. Розцінюємо це як фантастичну знижку для інвестиції та плануємо й надалі докупати 1inch.
Polygon Matic ― 11-а за популярністю монета. Платформа ― одна з найбільш інноваційних у просторі блокчейн. Запущена була у 2017-у, а у грудні 2021-го досягла свого максимуму за ціною ― 2,7$ за монету. Нам пощастило (сподіваємось) купити один токен за 0,75$.
ПРИМІТКА. Всі наші дії ― не є фінансовими порадами. Це лише експеримент, який цікаво нам провести. Зазначимо, що у матеріалі використовується реферальне посилання.