Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Сковорода в крипті: купуємо токен Arbitrum

Сковорода в крипті

Редакція «Будинку 42» продовжує свій експеримент. Впродовж 52 тижнів (одного року) ми купуємо криптовалюту, щоб дізнатись, чи реально новачкам без навичок та досвіду заробити у цій сфері.

«Закупи» минулого тижня виявились вдалими. OP за тиждень приніс нам +27,98%, а SNX ― 9,54%. Ще на 3,33% від вартості придбання зріс ETH, який ми додали у гаманець на другому тижні. І все це дозволило нам компенсувати минулі втрати та повернутись десь у район загальної суми інвестицій.

Сковорода в крипті: купуємо токен Arbitrum img 0429
Сковорода в крипті: купуємо токен Arbitrum img 0442
Сковорода в крипті: купуємо токен Arbitrum img 0443

За шість тижнів ми перерахували на криптобіржу WhiteBIT 3 000 гривень, а без урахування комісії за переказ інвестували у шість різних токенів 2 910 гривень. При перерахуванні в USD на нашому балансі мало б бути приблизно 79 $. Так воно й є. Тобто наш план мінімум ― зберегти інвестовану суму, поки виконується.

Що купуємо цього тижня

Наші чергові 500 гривень спочатку перетворилися на 12,75$, а згодом на 11,5 монет Arbitrum (ARB). Станом на 23 червня наш баланс складає 78,51$.

Чому ARB?

«Арбітрум» ― рішення для масштабування Ethereum. «Ефір» з точки зору технології питань не викликає, але якщо ми говоримо про транзакції, ETH має велику оплату за газ. Тобто транзакції. ARB покликаний розв’язати це питання.

Airdrop Arbitrum стався менш як рік тому ― 6 лютого 2023 року. Проєкт залучив понад 100 мільйонів доларів, а для фондів одна монета коштувала в районі 0,07$. Тобто наразі інвестори вже мають прибуток в районі «х16». Токени фондів наразі знаходяться в «лоці» й розблокування відбудеться лише через 273 дні. Цілком можливо, що до цієї дати ARB будуть «пампити» і ціна зросте до 3-5$.

Проєкт новий, проте фундаментальний, виглядає надійним та перспективним, тому почати накопичувати його можна навіть зараз, коли ринок пішов вгору.

Сковорода в крипті: купуємо токен Arbitrum img 0433
Сковорода в крипті: купуємо токен Arbitrum img 0432
Сковорода в крипті: купуємо токен Arbitrum img 0435

Фінансова порада

Частину своїх фінансів можна інвестувати в ARB. А ще комфортний для тебе відсоток задонать на банку Олександрі Кость. Це дівчина, яка в Ужгороді збирає мільйони на ЗСУ та нещодавно розповіла редакції «Будинок 42» про себе та свої варіанти збору донатів. 

Поділитись:
Читайте також: