Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Сковорода в крипті: купуємо OP та SNX

Сковорода в крипті

Редакція «Будинку 42» продовжує свій експеримент. Впродовж 52 тижнів (одного року) ми купуємо криптовалюту, щоб дізнатись, чи реально новачкам без навичок та досвіду заробити у цій сфері.

«Ведмежий» ринок привабливий тим, що ніколи не вгадаєш, наскільки ще подешевшають ваші активи. За минулий тиждень ми втратили майже 10$. В «мінус» пішли усі три токени, які ми купили раніше ― Near, ETH та ADA. Оскільки ми інвестуємо невелику суму коштів, наші втрати краще перевести  у відсотки. Це близько 23%. Краса?

Якщо шукати позитив ― нові придбання ми зробили зі значними знижками.

Сковорода в крипті: купуємо OP та SNX img 0260
Сковорода в крипті: купуємо OP та SNX img 0261
Сковорода в крипті: купуємо OP та SNX img 0262

Що купуємо цього тижня

Через участь в організаційному процесі «Благодійного прощального матчу Євгена Селезньова», ми вимушено пропустили минулий «закуп». Тому на п’ятому тижні інвестуємо одразу 1 000 ₴. Перша частина пішла на придбання токена з оптимістичною назвою ― Optimism (OP), а друга ― Synthetix (SNX).

Сковорода в крипті: купуємо OP та SNX img 0265
Сковорода в крипті: купуємо OP та SNX img 0267
Сковорода в крипті: купуємо OP та SNX img 0268

Чому Optimism?

Airdrop токена OP відбувся лише 31 травня 2022 року і коштував 4,56$. Ціна виявилась занадто завищеною, на що швидко відреагував ринок та встановив більш об’єктивні ― 0,7973$ за монету. Впродовж певного часу після корекції токен став коштувати 2$.

Ще 8 червня ціна на Optimism була в районі 1,4$, ми ж придбали одну монету за 1,08. А ось прогнози щодо вартості OP доволі оптимістичні. DigitalCoinPrice робить ставку на 6,39$ вже у 2024 році. Wallet Investor орієнтується на 4,32$ у наступному році. Але нас цілком влаштовує здійснення прогнозу Gov Capital, який бачить OP на позначці у 3,26 вже до кінця 2023-го.

Чому Synthetix? 

Synthetix ― провідний проєкт у сфері DeFi. Наразі четвертий за ринковою капіталізацією. DeFi процвітає останні роки і вважається одним із найпопулярніших підсекторів криптовалюти. Враховуючи це, Synthetix має простір для зростання у ціні. 

SNX з’явився як протокол Havven ще у 2018 році й залучив у проєкт близько 30 мільйонів доларів. Найвища ціна була зафіксована у лютому 2021 році ― понад 27$. Нам один токен обійшовся в районі ― 1,75$.

Фінансова порада

Ми вважаємо криптовалюту непоганою інвестицією у майбутнє. Але багатьом українцям через російське вторгнення потрібна допомога вже зараз. Після останньої ракетної атаки Краматорська був знищений будинок нашого друга з Краматорська Андрія Цариценка. Щоб підтримати родину, можна надіслати «горнятко кави» на картку ― 5168 7456 1517 0351.

Поділитись:
Читайте також: