Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Що дивиться на YouTube команда «Будинку 42»?

Прагнення говорити та споживати контент українською, звичайно, поширюється й на YouTube. Так, це варто було зробити раніше, але тільки з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну ми зрозуміли, що надалі чути російську бажання немає. Вже 454 дні ми їмо, працюємо, відпочиваємо та засинаємо виключно під відео україномовних блогерів, коміків, журналістів та інтерв’юерів.

Команда медіа «Будинку 42» поділилась своїми списками YouTube-каналів, які можуть бути невідомі, але цікаві та корисні вам.

Олександр Костюк

Зібрав цю команду

Робота спортивним журналістом суттєво вплинула на мою добірку. Найчастіше  снідаю під огляди чемпіонату України з футболу від Михайла Співаковського або Віктора Вацка. Якщо хочеться посміхнутись і поряд немає дітей ― перевіряю «шо там у нас» від Бамбера та Суса. А вечір ― це час для інтерв’ю, розривів та стрімів за участі Сергія Іванова та Володимира Петрова.

Ще до війни ми родиною намагались багато подорожувати, тому контент був інший. Домінували випуски від наших та англомовних тревел-блогерів. Після перемоги ця тенденція обов’язково повернеться у мої стрічки соцмереж.

1. М’яч не бреше

2. ТаТоТаке

3. Вацко Live

4. Bamper TV

5. Канал Горобина

6. Peake-week Papers

7. Андрій Бєдняков

8. Ukraїner

9. ISLND TV

10. Телебачення Торонто

Що дивиться на YouTube команда «Будинку 42»? maxresdefault

Ольга Костюк

Менторка редактора

Скажу одразу, я рідко дивлюсь щось у YouTube саме за результатами пошуку. Частіше перехожу за посиланнями з Instagram, коли вже бачу коротеньку рецензію чи анонс, тому що більшість свого часу у соцмережах, я проводжу саме там.

Якщо подивитись мою історію запитів, то найчастіше це «мультики про машинки українською», «свинка Пеппа українською», «Paw patrol» (бо вже знаю, що українською мовою немає повних епізодів «Щенячого патруля»).

До повномасштабного вторгнення 90% моїх каналів були про подорожі. Зараз я надаю перевагу подкастам, щоб почути дискусії та теревені на різні теми. Також люблю інтерв’ю з цікавими особистостями.

1. Хто вбив Кеннеді?

2. Ґрунт

3. LUKI

4. Bohdan Shynkarov

5. Розмова

6. DOGLOGICA

7. Julia Berk

8. LearningUA

9. Майстерня Бібі

10. Телебачення Торонто

Що дивиться на YouTube команда «Будинку 42»? 1

До речі, про Bohdan Shynkarov – на каналі ще мало відео, але цей хлопець переможець МастерШеф. Він дивиться кулінарні «відосіки» Висоцької і коментує їх. Дивлюсь просто фончиком, щоб посміятись.

Олег Квятковський

Однокласник головреда

Якось наш головний редактор попросить написати статтю про мої улюблені категорії порно і тоді мені буде що розповісти. А поки що пораджу п’ять дуже крутих, на мій погляд, українських YouTube-каналів.

1. Комік плюс історик

Всі мають знати свою історію. А коли історичні події приправлені жартами Фелікса Редьки, інформація засвоюється із задоволенням.

2. Мінус перший

Для тих, хто любить по жорсткіше. Це я про гумор. Автори не стали себе стримувати та іноді влучно ріжуть жартами. Головне мати самоіронію та прокачане почуття гумору.

3. InfoCar: тест-драйви авто

Кращий канал про автомобілі. Якість фільмування, розуміння справи, неупередженість ― все на рівні. І далі більше!

4. Ветерани космічних військ

Далеко не інтелектуальний гумор, але те як хлопці будують свої жарти, варто істеричних криків, сліз і розлитого пива.

5. PALAY MUSIC

Якщо ви любите музику ― вам сюди. Розмови, огляди новинок, музичні фільми про легендарні групи чи події ― є все. Обов’язково зверніть увагу на крутих ведучих.

Дивіться українське, підтримайте кожного, це дуже важливо.

Що дивиться на YouTube команда «Будинку 42»? 2

Альона Ковтеба

Відповідаю за адекватність

Не дуже багато останнім часом переходжу на YouTube, тож якщо щось дивлюсь то це або, як то кажуть, перевірений часом контент, або відповідне настрою. 

Якщо мені хочеться подивитись щось на тему подорожей, то це майже завжди Влад, Маша або Маньки. Коли вкладу сина спати, то дивлюсь «Підпільний стендап» і намагаюсь дуже голосно не сміятись (виходить не завжди). За звичкою дивлюсь УкрЮтюбПроєкт. Підписана з моменту його заснування. Тобто ще з того часу, як україномовний контент став мейнстрімом. 

А ще під настрій мені заходить Ебаут, є у нього якийсь такий вайб дівчачої тусовки, де можна обговорювати будь-які теми ніби диванні експерти.

 1. Однією правою

 2. Маша Себова

 3. Узол і Манько

 4. Підпільний стендап

 5. УкрЮтюбПроєкт

 6. Ебаут

 7. Ґрунт

 8. Це ніхто не буде дивитись

Що дивиться на YouTube команда «Будинку 42»? 3

Євген Гребенніков

Гордість медіа

Давно не було нагоди дивитись «ютубчик» за вечерею. Та й загалом екранний час на смартфоні за останніх днів так 400 суттєво зменшився. Відокремлю чотири канали, які дивлюсь, щоб відволіктись, дізнатись щось нове або цікаве з історії.

1. Ебаут

2. Телебачення Торонто

3. Хмаринка Science

4. Історія Без Міфів

Що дивиться на YouTube команда «Будинку 42»? 4

Поділитись:
Читайте також: