Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Реп-трилогія зими від автора Palay Music

Осінь минула та, згідно блогерських стереотипів, мали б з’явитись максимальна концентрація та ідентифікація… Мали б, але щось не задалося. Попри це є необхідність послухати чужі думки та де, як не в репі, можна завалити мізки шквалом порівнянь, термінів та ототожнень з сучасним життям?

Криза середнього віку

Міша Правильний випустив вже третій альбом поточного року ― «Криза середнього віку». Якщо попередні платівки я вмикав як раз для примирення своїх думок, то поява Міши на популярному YouTube-каналі «Ісландія» додала цікавості вже не одному мені.

За словами психологів, поняття «криза середнього віку», це певний період життя, який супроводжується змінами, роздумами та рефлексією і це вкрай точно характеризує сім треків, які супроводжуються медитативним спічем.

Біти на альбом написав Libenson, також на титульному треку є «фіт» із Гонею.

«В нашому світі про світло згадують тільки рахуючи комуналку». Жалітися на молодь, зайві рухи, корупцію, політиків, псевдолюкс, невихованість, гейт, безсилля в цій терапії ― це шлях заради однієї мети: не втратити себе та віру у завтрашній день.

Культурні лицеміри

OTOY випустив другий повноформатний альбом за цей рік «Темна ч.1». Робота вмістила 11 треків, включно з інструментальним інтро та двома синглами «кістки» і «етнокод», що з’явились дещо раніше. От їх я більш-менш і зрозумів. А занурення на кшталт МРТ у голову артиста як на обкладинці в інших піснях викликало втрату сигналу.

«Думать про себе не про вас, бо в тому випадку зсередини назовні преться стиль».

Використання українських інструментів та хорових співів задля того, щоб називати це справжнім українським репом діло сумнівне, бо в тому ж «Етнокоді», він висміює культурних лицемірів. До того ж більшість пісень було написано восени 2021 року. Дочекаємось другої частини «Темної», яка вийде вже у січні, щоб сформувати той стиль про який каже автор.

За продакшен альбому відповідав український саундпродюсер MOEERR.

Реп про особисте життя та навколишній світ

Найбільш очікуваним для мене був альбом «Головний біль» від Гоні. Альбом складається з дев’яти треків, з яких раніше видані було три – «Таким, як ти», «Найгірша пісня про любов 2» та «Інферно».

До речі, відома річ ― під час підготовки релізу з альбому було вилучено пару треків, які менш резонували загальному настрою. Хтозна, можливо, ми ще почуємо їх у майбутньому EP. Адже продуктивності Гоні можна тільки позаздрити. Протягом року репер був постійно на слуху. Взяти хоч б «діс» на Тучу та нещодавнє інтерв’ю в «Антиподах» пану Сергію Іванову.

До «фіту» долучився Yaski та Аппекс на «скіт». «Качові» олдскульні біти, реп про особисте життя та навколишній світ при прослуховуванні на якісному апараті просто прибивають до підлоги.

«Головний біль – загальний опис моїх відчуттів останні роки життя. Це те, з чим ми боремось, шо намагаємось лікувати, через що злимось і не зважаючи ні на що любимо. Про це й альбом – злість, боротьба, любов і намагання не втратити себе чесного, справжнього під впливом світу, який котиться в прірву», – прокоментував свій реліз Гоня.

Поділитись:
Читайте також: