Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Мотиваційна комітрагедія – «Кому ти там потрібен»

Андрій Бєдняков

Мене звати Олександр, мені майже 34 рочки і я прихильник творчості Андрія Бєднякова. Він мій улюблений ведучий тревел-шоу «Орел & Решка», мені подобається його гумор та ще й він з Донецької області й вболіває за «Шахтар». Комбо. Й так вже сталося, що усі мої зустрічі з паном Андрієм так чи інакше пов’язані з яскравим представником Донеччини ― макіївським бомбардиром Євгеном Селезньовим. Жарт про легендарного футболіста «Дніпра» й «Шахтаря» 19 листопада 2022 року на стадіоні «Авангард» став приводом для нашого знайомства з популярним телеведучим. 11 липня 2023-го я знову пожартував про Женю після моновистави Андрія в Закарпатській обласній філармонії. Ні, заради свого спічу я не став переривати виставу. Просто в кінці Андрій спілкується з глядачами і я використав цю хвилину «відкритого мікрофону». Тобто в обох випадках зайшов з «козирів».

Мотиваційна комітрагедія - «Кому ти там потрібен» 0s0a7681
А ось й сам пан Євген Селезньов.

За все своє життя я був лише на одному концерті та трьох-чотирьох театральних постановах. А квитки на комітрагедію «Кому ти там потрібен» купив одразу як тільки вони з’явились у продажі. Був впевнений, що мені сподобається. Й не помилився. Прям зайшло.

Під час вистави слідкував за глядачами. Було багато сміху й сліз. Сміявся й пустив сльозу разок і я. Але для мене особисто ця моновистава ― мотиваційна. Чомусь за такої подачі до мене краще доходить, що успіх у роботі досягається важкою працею. Випадок та оточення, звичайно, також відіграють свою роль. Але якщо не пахати ― діла не буде. А ще ― потрібно вірити у власні сили, чого мені серйозно бракує. Не вірив, що горе випускник машинобудівної академії може стати журналістом, а не працювати на заводі. Не вірив, що комусь можуть бути цікаві мої історії про подорожі. Не вірив, що невідомий блогер здатен хоча б не на довгий час стати організатором групових турів по Європі. Хтозна, можливо, до цієї діяльності ми ще повернемось після перемоги. Проте це буде «завтра». А саме сьогодні я чомусь вірю, що наразі невідоме нікому закарпатське видання «Будинок 42» колись стане успішним й популярним медіа… Як і всі глядачі ― не знав, про що саме буде розповідати Андрій. Але з назви розумів, що я йду на виставу з метою отримання натхнення, яке вкрай необхідне мені та тобі під час війни. Отримав.

Мотиваційна комітрагедія - «Кому ти там потрібен» 0s0a8002
Фото @tanya_kizenko_photo

Не стану розповідати тобі, що відбувалось на сцені та не буду «спойлерити» навіть деякі жарти. Скажу лише, що до кінця туру залишилось 9 днів та 4 міста ― Харків, Дніпро, Запоріжжя й Кам’янське. Якщо це твоє місто, або ти маєш друзів з цих регіонів ― надішли їм афішу або мій текст. Цей виступ заслуговує, щоб його побачили та почули. «Кому ти там потрібен» ― це весь спектр емоцій. Здається, що кожен глядач почує те, що потрібно саме йому. Хтось буде сміятись, хтось плакати, а хтось отримає заряд бадьорості та натхнення.

Андрій Бєдняков

За надані фото редакція висловлює глибоку подяку Тетяні Кізенко

Поділитись:
Читайте також: