Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

«КИТИ» Дантеса ― мій альбом

Володимир Дантес альбом "Кити"

Слухаю новий альбом «КИТИ» шоумена Дантеса (єдиний, що чув) і думаю наскільки він дивує.

Володимир Дантес представив платівку 18 серпня. До неї входить 9 треків.

Перше, що прийшло на думку це те, що основні хіти альбому – не відображення його суті, не його стовпи. Після п’ятого кола зрозумів, що цей альбом цілісний, не створює бажання вмикати треки в іншому порядку, кожна пісня виконує свою функцію, можна слухати в дорозі під час подорожей.

Тож до пісень: 

«Чуєш» – літня заводна коротка історія.

«Кити» – спогади з дитинства з метафорами та уособленнями втрат.

«Ми не один народ» – звернення до узьких (хоча навіщо звертатись до цих *** і невже, Вова, тебе там хтось слухає зараз?).

«Бути з тобою» – жартівлива пісня з чіткими тезами.

«Оля» – про тебе я вже писав, про пісню теж писав у новинках місяця. Серед інших пісень не виділяється, все зібрано.

«Колискова» – одна з кращих тут. Гітара, нарешті цікавий вокал, текст, танець, сльози, поцілунок.

«Я виховую дітей» – «всім розповідаю – я щаслива!».  

«Саша» – хіт, в голові як клей Момент, тільки той, що силіконовий, без сильного запаху. Качає ніжку, голову, підіймає руку до гори та розтискає усі зажими, все чітко.

«Сумні танці» – спочатку подумав що за «грусний денс»? Врешті, яскравий танцювальний трек, що нагадує мені нульові (роки народження фанів Дантеса).

«Серед пісень є більш серйозні, а є смішні й дурнуваті, які я відкладав подалі. Але раптом подумав: а чому? Це ж мій альбом, і я можу тут писати все, що завгодно. Це я і моя музика ― десь вона серйозна, десь трохи дурнувата, власне як і я сам. Вона не рухається за канонами, так само як і в моєму житті. А далі віддаю альбом на розсуд слухачів ― захочуть вони слухати ЕР чи ні. Хоча я дуже сподіваюся, що більшість цих треків викличе у вас посмішку і приємне тепло всередині»,  ― поділився пан Володимир.

Звісно, не можна порівнювати серйозну пісню з жартівливою, а от підхід до їх створення – спробую. І там, і там якісно прописані гітарні партії, бек-вокал, багато уваги приділено обробці голосу, фільтрам на окремі акценти, бітам та семплам. З електронною складовою треків зрозуміло, а от живі інструменти звучать зажато. Так, це поп-музика, ротації, іміджевий супровід, та я завалю одразу ж як почую наживо концертне виконання цих пісень. Це приємне здивування, музикант Дантес випустив якісний альбом, попри участь у всіх можливих проєктах.

Поділитись:
Читайте також: