Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Imagine Dragons презентували присвячену Україні стрічку «Crushed»

Imagine Dragons - «Crushed»

10 травня відомий у світі та улюблений українцями американський гурт Imagine Dragons презентував на свою композицію «Crushed» знятий в Україні короткометражний фільм. Стрічка є присвятою мужності нашого народу, закликом до світу про допомогу й підтримку фандрейзингової платформи UNITED24 ― «Відбудови України».

Режисером «Crushed» став  друг UNITED24 й автор найпопулярніших відеокліпів гурту Тай Арнольд.

«Фільм Тая Арнольда розповідає реальну історію 14-річного хлопчика на Сашка. Його рідне село Новогригорівка Миколаївської області було окуповане росіянами протягом п’яти місяців, допоки не було звільнене українськими військовими. Вижити Сашку вдалось завдяки постійним переховуванням у бомбосховищі. Бойові дії поблизу села призвели до того, що будинок та школа хлопчика перетворились на руїни», ― йдеться у повідомленні UNITED24

«Сашко та його родина сподіваються відновити свій дім. Як і багато інших. Вони все ще тут», ― цими словами закінчується стрічка.

«Історія Сашка розриває серце, як і тисячі подібних історій людей, що відчайдушно потребують допомоги. Навіть сьогодні сім’я Сашка живе без електропостачання та не може користуватись жодними іншими комунальними послугами. Ми сподіваємося, що люди скористаються можливістю зробити внесок через UNITED24 та поділяться інформацією задля відбудови України», — прокоментував стрічку фронтмен гурту Ден Рейнольдс.

Єдиний концерт Imagine Dragons в Україні відбувся у 2018 році. Всі квитки на НСК «Олімпійський» були продані за декілька днів. Гурт обіцяв повернутися до нас з концертом у червні 2022-го, але у наші з вами та Imagine Dragons плани втрутилась русня. Американський гурт скасував виступи на росії, а також заборонив випуск своїх альбомів на території терористичної держави.

Поділитись:
Читайте також: