Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

«Ілюзія» від Луни ― почути себе

Слухач потребує української музики ― артист її видає. І тепер немає ніякої «зради» та ноток сумління. Очевидно, що тих, кого вразила відвертість виконання попередніх робіт співачки, дуже хвилювало як ці почуття будуть відкриватись українською мовою.

5 травня Луна презентувала мініальбом «Ілюзія», до якого увійшли сім україномовних треків. З початку повномасштабного вторгнення Христина займається волонтерською діяльністю, організовує благодійні концерти та грає dj-сети. На своїх сторінках у соціальних мережах Луна викладала вірші та періодично видавала нові пісні. Початком формування думок про повноцінний україномовний альбом стала «Пташка». Пісня була випущена ще до початку повномасштабного вторгнення. Дуже атмосферна та поєднує у собі красу вічності та жіночність.

«Ілюзія» від Луни ― почути себе 6454d16597d74.jpg
Так виглядає обкладинка альбому “Illusion”
«Ілюзія» від Луни ― почути себе photo 2023 05 20 21.59.59
Луна в джерсі ХК “Сокіл” з позивним загиблого героя

Вже під час війни вийшла пісня «Ще раз», яка була написана Луною в той період, коли вона була за кордоном. Співачка сумувала за своїм чоловіком та дуже хотіла його скоріше побачити. Її трек ― поклик серця та душі. Далі вийшла пісня «Сльози ллють дівчата», яка не увійшла до релізу, але виконувалась на концерті у Києві, на якому я був присутній. Інші пісні зовсім свіженькі та при першому прослуховуванні альбому тримали найбільшу увагу.

«Моя перша збірка україномовних пісень під назвою «Ілюзія» – це вітраж, мозаїка та еліксир, який надає опір та повертає до шляху краси та впевненості, доповнюючи реальність магією. Ця робота присвячується тим, хто любить та цінує себе та інших. Альбом, який створено задля подолання складних дилем, пошуків нового, не багатозначності та розмаїття, наче символ нашого часу», – написала Луна на своїй сторінці в Instagram.

Луна залишилась вірною собі, своєму внутрішньому стану. На думку співачки, ми всі зараз знаходимось в ілюзії, тому що кожен день нам потрібно щось собі вигадувати для того, щоб покращити та полегшити існування у складній реальності. Щоб відчути цю музику потрібно абстрагуватись та почути себе, то ж налаштуйтесь.

Поділитись:
Читайте також: