Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Христина Халімонова – акустична сповідь з флером самотності

Христина Халімонова

9 квітня 2023 року Христина Халімонова презентувала дебютний альбом ― «Прокидатися навесні». Дівчина народилася в Берегово на Закарпатті та з 2009 року проживає у Києві. Моє знайомство з її музикою несподівано відбулось саме з головної пісні альбому, тому трішки поясню що я почув.

На альбомі присутні три інструменти – альт-укулеле, голос Христини та слово, яке, на мою думку, також грає окремим звуком в голові. Акустична сповідь з флером самотності. Я, зазвичай, оберігаючи своїх близьких та раджу не слухати таку музику. Тому що це не про розваги, а про темні кути: етноспіви блукаючих думок та молитви про очищення. Музика для тих, хто шукає відповіді та не годується ілюзіями. Тому співачка відкриває правду як інструмент передачі емоції.

«Я наче пересилаю меседжі, які лікують. Вони вилікували мене, сподіваюсь, вилікують інших. Я перевірила на собі. Тому більше ніякого болю», – сказала Христина.

Можливо, образи Христини доступні мені через те, що ми росли на одній й тій самій музиці. Але й відтворення її власних пісень відносить до барів чи коворкингів, в яких люди збираються почитати свої вірші. Ця атмосфера змушує тебе повноцінно зануритися у стан героя. Гола відвертість та надія, на яку мало хто наважується з присутніх наразі на сцені зірок. 

Напевно, в цей нелегкий час, «Прокидатися навесні» ― те, чого нам так довго не вистачало. І навіть, якщо ви не є прихильником цього жанру – знайте, що поряд є такі генії як Христина Халімонова.

Поділитись:
Читайте також: