Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Гоня ― справжній український реп

Гоня в Palay Music

Розумію, що наше видання поки (!) не є рупором музичних вподобань, але доволі часто доводиться чути від людей фрази на кшталт: «Хто це такий? Я у сучасній музиці ващє не шарю!». Не хочеться бути снобом, проте мені й самому не з першого разу залітають молоді та цікаві. З кимось доводиться довго «розбиратись», але є й такі, з ким все зрозуміло одразу. Добре, що обирати є з кого. Тут головне намацати справжній талант. Не здатність періодично випускати вдалі треки, імітуючи тим самим бурхливу діяльність, а вкладати сенс у тексти впродовж тривалого часу.

Хочу познайомити вас із реп-артистом Гонею ― засновником гурту «Глава 94». Насправді великі поціновувачі справжнього українського репу знають цього хлопця вже багато років. І ще більш приємно те, що зараз з відкритих вікон тачок звучить вже не якийсь російський шлак, а український реп. 

Переслухав багато разів альбоми львівського гурту «Глава 94» (де разом з ним присутній Кашляючий Ед a.k.a. Паліндром) і два сольники Володимировича «Саботаж» (2020) та «Ні в кут ні в двері» (2022). Як я жалкую, що не знав про їх існування раніше. Гоня розриває своїми бітами, наповненими текстами, позицією і неймовірною трушністю! Дуже хочеться вірити, що незабаром Гоню будуть знати всі.

Познайомитись з львівянином можна у подкасті PALAY MUSIC, гостем якого став сам репер. Це відверта (18+) розмова з людиною про українську культуру, нові імена, заборони концертів, сексизм, волонтерство та інші гарячі теми. Це варто подивитись. Адже Гоня – невіддільна частина сучасної музичної історії України.

Поділитись:
Читайте також: