Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Емоційна втома, або час змінювати гуму

Прийшла осінь, яка до останнього відкладала свою «роботу», як я написання цієї статті. А все тому, що методом елементарного самоаналізу виявив у себе втому. Потім у суспільства, потім у музикантів.

Кожного разу, сідаючи за огляд нового альбому, я зазнавав поразки. Не міг підібрати влучних слів, щоб передати усю крутезність альбому, та навпаки дотепно розвалити чиюсь спробу щось там проголосити. Наприклад, одноманітність пісень у новому альбомі Макса Барських. Хоча він і повністю україномовний, якісно звучить і дійсно здатний розкачати стегна ― від «аперольних» студентських до «араратських» бухгалтерських.

Що мені відчути в новому альбомі Паліндрома, окрім його обурення, якщо я поки не на самому дні депресії, а важкі препарати не мій сьогоденний раціон? Але ж він дуже чесний, прогресивний та самобутній автор. Що, як я почав плутатися від Лілу45, Пивоварова та KOLA новинках, які виходять кожного тижня і заповнюють скоріш ефір, ніж мене?

А ще частіше можна спостерігати за «крінжами» та «кенцелінгами» то Бабкіна, то Потапа, то Полякової, то Ткача, то ще когось. Суспільство стало обуреним чи дійсно освіченим?

Поміж блукань серед нової музики натрапив на новий альбом досі невідомого мені гурту SLOWDIVE. Це британці із складним творчим шляхом і вони допомогли мені трошки видохнути та навіть висловити свої думки. По стилю це шугейз, який влучно перетинається із настанням туманів та дощів.

Відкидаючи – пропонуй, скаже читач. Тому маю змогу познайомити із новоствореним гуртом ELECTROGUMA. Хлопці зазначили свій стиль як треш-поп-рок-транс-реггі-денс і здатні підкорити як смартфони короткими відеороліками так і запалити будь-який корпоратив. Це емоціональний розважальний потік, який вже зібрав на платформі Тік-Тоk сотні тисяч переглядів та декілька десятків зйомок відео під музику гурту.

То ж не забудьте перевзути гуму на своєму коні та підписатися на канал гурту. Хай на нас чекає позитивна осінь.

Поділитись:
Читайте також: