Ми в соц. мережах:
Пошук на сайті:

Choco ― шоколадне поле Ужгорода

Редакція «Будинку 42» розповідає про заклади Ужгорода, у які варто завітати.

Минулого разу вечері вдома ми віддали перевагу плану «Б» та, як заведено у таких випадках, пішли… у Plan B на Льва Толстого, 3в. Було смачно. Читав?

Де пшениця пахне шоколадом

Шоколатерія Choco

Instagram: @choco.uzhorod

Адреса: вул. Минайська, 16

• пн-нд 07:30 – 20:00

Choco ― шоколадне поле Ужгорода img 6069 1
Choco ― шоколадне поле Ужгорода img 6066
Choco ― шоколадне поле Ужгорода img 6061

Новий стильний заклад міста з власними виробництвом та смаком. Найбільша «колекція» чизкейків Ужгорода знайдена на Минайській, 16. А ще тут шоколадні цукерки, ніжні круасани, шу з начинками, тортики та багети з хрусткою скоринкою.

Оформити заклад допомагали дівчата з @poly___flowers ― дизайн виконаний у теплих тонах, а всюди кухарський інвентар, сіно й пшеничні колоски. Скоріш за все це заборонено, але на вході так і хочеться закутатись у «копну» пухкого очерету. Так ― для затишку. Але ти так не роби ― краще замов каву всередині. Можна сісти ближче до вікна та спостерігати за містом, або ближче до відкритої кухні та як у дитинстві насолоджуватись магією.

Choco ― шоколадне поле Ужгорода img 6068
Choco ― шоколадне поле Ужгорода img 6067

Ще одна з особливостей Choko ― його працівники. На своїй сторінці в instagram smm хвалить бренд-шефа Віктора. А ми щедро та із задоволенням насиплемо компліментів офіціанту Денису. Він створить тобі настрій, ефектно розрекламує десерти, швидко принесе замовлення та звабить замовити ще. Люди ― завжди були та є справжньою цінністю. Світу, країни та навіть закладів.

ЦІНИ

  • Чай – 40/65₴;
  • Еспресо – 35₴;
  • Капучіно – 55₴;
  • Торт – 65₴;
  • Чізкейк – 85₴;
  • Баський чіз – 95₴.
Поділитись:
Читайте також: